Čistírna oděvů a kůží

O nás

LAUNDROMAT/ČISTÍRNA ODĚVŮ A KŮŽÍ/DRY CLEANING
Pureclean

Čistírna oděvů Pureclean je v oboru čistírenství špičkou na našem trhu a již od roku 1994 je ryze českou společností.
Předností naší čistírny oděvů je profesionalita a dlouholetá zkušenost v čistírenském oboru.
Vedení čistírny oděvů a její pracovní tým jsou průběžně proškolováni, aby byli neustále připraveni na nové trendy v čištění a používání moderních, ekologických čistírenských prostředků.
Většina čistíren používá obdobnou technologii k čištění oděvů, ale nejdůležitější je určit dle materiálového složení jakým nejvhodnějším postupem oděv
vyčistit tak, aby se odstranily případné skvrny, oděv byl čistý, zachoval si svoji strukturu, barvu, perfektně vyžehlen a zákazník byl s výsledným produktem spokojený.
To je náš hlavní cíl: SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.

Spokojený zákazník se do čistírny vrací jako stálý zákazník a nejlepší reklama je ta, když zákazník čistírny doporučí naše služby dalším lidem.
Často slýcháme od našich klientů: „Vy jste nejlepší, jinde mi to nevyčistili, …“.
Tohle je to opravdové ocenění naší dlouholeté práce a pochvala a ocenění je vždy nejlepší vizitkou pro kteroukoliv firmu.
Žijeme v počítačové době a bez prezentace na internetu jako by firma nebyla, ale tzv. on line čistírnám chybí kontakt se zákazníkem a staré čistírenské pravidlo říká: „Na příjmu oděv prohlédni a případně se zeptej na původ skvrn“, to je důležité pro následné používání čistících prostředků.
Říká se: „Čas jsou peníze“, také čistíme do 24 hodin nebo na přání zákazníka ten samý den, ale speciálně u světlých oděvů pro dokonalý finální výsledek je na škodu spěchat, protože někdy pouhé jedno čištění nestačí.
Ocenění naší práce bylo v anketě „Nejlepší čistírna roku“ a férová firma od Městského úřadu Praha 1.

Dlouhodobě spolupracujeme s butiky, divadly, svatebními salóny, módními návrháři a soukromou klientelou ( operní pěvci ND, zpěváci, herci, …).

Quality 100%
Cleaner 100%
Clothing 100%
Translate »